Potřebujete poradit s výběrem navigace? Vlastníte navigaci a chcete aktualizovat mapy nebo navigační software?
Nabízíme Vám odborné informace v oblasti automobilových i turistických navigací.

 

TomTom

výběr viz zde : http://www.tomtom.com/cs_cz/
 
Navigace TomTom patří k nejvyhledávanějším automobilovým navigacím. Mají jednoduché ovládání - vůbec nemusíte číst návod. K nesporné výhodě patří široká dostupnost příslušenství. I na staré modely je možné zakoupit držáky, nabíječky i nové mapy. Pokud navigaci TomTom zakoupíte, můžete do prvního použití a 30 dnů od něj bezplatně aktualizovat na nejnovější mapy.
 
Výhody
  • Jednoduché ovládání
  • Velice rozumné ceny a velký sortiment
  • Široký výběr modelů
  • Dostupnost příslušenství a map
  • Nejnovější technologie
  • Záruka nejnovější mapy při nákupu
  • Snadná aktualizace pomocí softwaru TomTom Home

 


Garmin

Světový výrobce navigací Garmin vyrábí navigace pro vše, co jezdí, plave, létá nebo chodí. Jeho automobilové navigace nejsou v Čechách zatím tolik rozšířené, zato v turistických navigacích si nemůžete vybrat lépe. Pro tuzemské zákazníky připomeneme snad TOPO Mapu, která je vhodná pro turistikucyklistiku. Pro tyto účely vyrábí Garmin outdoor odolné, vodotěsné přístroje, které ve spojení s Garmin mapou umožňují různé exporty do počítače a pak je jen na Vás, jak s daty naložíte.
Nyní Garmin představil sérii navigací s doživotní aktualizací map Garmin Lifetime série.
 
Garmin Lifetime je řada navigačních přístrojů, které nabízí kromě stadrardních vlastností navigační mapy 40 zemí Evropy aktualizované obvykle 4x ročně, zcela zdarma, po celou dobu životnosti navigace. Díky této unikátní vlastnosti stárnou produkty Garmin Lifetime mnohem pomaleji, než jakékoliv jiné, dosud známé navigace.
V naší prodejně nabízíme kompletní portfolio navigací, můžete si je u nás vyzkoušet a ihned zakoupit. Skladem je portfolio navigací TomTom. Pokud již nějakou navigaci vlastníte, nabízíme Vám veškeré příslušenství jako jsou pouzdra, držáky, nabíječky, autonabíječky.

 

Můžete u nás zakoupit aktualizaci map a provedeme Vám i aktualizaci navigačního software.