Notebooky a netbooky již před 4 roky kralují trhu s výpočetní technikou po celém světě a v roce 2009 již dosáhli i 50 procentní hranice prodejů v České Republice. Důvody pro tak zásadní nárůstu prodejů za posledních 10 let jsou následující :
 
1.      Velká a variabilní mobilita
( díky výkonným bateriovým sadám lze dosáhnout u výkonných NB od 3 hodin výdrže na baterii až po 12 hodin u profesionálních kancelářských profi-notebooků … nezávisle na tom základní netbooky již také dokáží udržet až 9 hodin )
 
2.      Prostorová mobilita
( výhodou ale někdy i nevýhodou notebooků je jejich velikost … lze je umístit do aktovky a bez jakýchkoliv problémů přenášet, některé notebooky/netbooky dosahují již nižší váhy než 1kg )
 
3.      Zůstatková cena
( i po odpisu zařízení 3-5 let zůstává notebooku stále rozumná zůstatková hodnota )
 
4.      Kancelář s Vámi
( právě díky notebookům/netbooků máte možnost si vlastní kancelář brát sebou na pracovní cesty, na návštěvy, na obchodní schůzky a vždy mít u sebe svá data potřebná pro Vaši práci či zábavu )
 
5.      Design
( v dnešní době kdy konkurence výrobců notebooky dosáhla vysoké úrovně se někteří výrobci snaží své notebooky ozvláštnit např. líbilým designem, spoluprací s luxusními výrobců sportovních vozů a podobně .. a to především za účelem vytvoření nejen pracovního nástroje ale i „šperku“ v podobě Vaše pracovního nástroje )
 
 
Součástí naší nabídky je samozřejmě výrazně gradující prodej notebooků a netbooků většiny kvalitních značek, které se na českém trhu objevují. V rámci velké nabídky jsme se však snažili pro Vás vybírat vždy ty nejkvalitnější značky, které však mají nejvíce propracovou servisní síť či záruční podmínky.
 
Proto se již 7 let snažíme výhradně zabývat značkami

U těchto značek jsme dokonce schopni přímo ovlivnit výrobek z továrny ( tzn. osadit ho jinými komponenty a to již od 1 ks .. samozřejmě to lze pouze u některých produktových řad ( většinou dražší a manažerské produkty ). Především však u výše uvedených značek jsme schopni zajistit rychlou servisní podporu, zvýšení rychlosti řešení reklamací u výrobce či úpravy záruční / pozáruční u daných výrobků.
 
samozřejmě dodáváme i značky ostatních výrobců a to
 
TOSHIBADELLSONY VAIO
APPLESAMSUNGHP-Hewlett Packard
MSIPANASONICLENOVO