Outsourcing IT - realizace

Rozsah péče pro náš outsourcing IT se řídí individuálními potřebami klienta. Jsme schopni dodat ucelený informační systém - tedy hardware i software, který zprovozníme a zajistíme mu následnou údržbu, rozvoj a servis.

 Náš outsourcing IT znamená plynulý vývoj informačního systému, s čímž souvisí omezení jednorázových investic.
 K dispozici Vám budou s Vaším systémem dobře seznámení odborníci. 
 Naši administrátoři mají zkušenosti z mnoha oborů a spravovaných sítí, které mohou zužitkovat právě pro Vás.
 Externího administrátora využijete jen tak často, jak je potřeba. Odpadají tím zbytečné mzdové náklady.
 Správu neprovádí pouze jeden člověk a tak se nemůže stát, že by Vaše firma zůstala bez podpory.

IT outsourcing je individuální služba stejně jako jeho cena. Ta se odvíjí podle rozsahu informačního systému (počet pracovních stanic a serverů, počet a charakter provozovaných aplikací), dohodnuté frekvenci návštěv a reakční doby v případě výskytu problému, kontaktujte nás, abychom Vám připravili Váš program přesně podle Vašich potřeb.

 
Outsourcing IT - co Vám nabízí

V rámci našich služeb Vám nabízíme správu techniky, software či databází. Nainstalujeme a nakonfigurujeme Vám počítače, servery, síť a periferie, navíc si vezmeme na starost i jejich následnou údržbu. Postaráme se Vám o informační systém, kterému zajistíme pravidelné zálohování, aktualizace, a samozřejmostí je zabezpečení Vašich dat plus kvalitní antivirová ochrana.

Potřebujete-li, zajistíme Vám bezpečné připojení k internetu a vybereme takové, které se pro Vaše účely hodí nejlépe. Navrhneme a zajistíme VPN síť podle Vašich potřeb, zabýváme se správou www i aplikačních serverů a v neposlední řadě Vám na Vaše přání zprostředkujeme bezpečnostní audit.