Počítačové sestavy, takové na jaké jsme byly dříve zvyklí, jsou samozřejmě v dnešní době mírně na ústupu. Avšak je třeba se uvědomit, že stále tvoří a především budou tvořit významnou část ze zařízení výpočetní techniky. Kde jsou jejich hlavní výhody proti notebookům ?

 

1.      Počítač ve své základní podobě je vždy výkonnější než notebook/netbook
( hlavními důvody jsou větší prostor pro chlazení a s tím související možnost využívání výkonnějších dílů, univerzálnost dílů a tudíž  jejich nižší cena )
 
2.      Univerzálnost řešení
( většina počítačů se skládá z univerzálních dílů, které lze libovolně měnit a upgradovat ( a to i po delší době ), což zásadním způsobem snižuje cenu PC dílů )
 
3.      Nižší cena ( z již výše uvedených důvodů )
 
4.      Lepší zůstatková cena vůči funkčnosti ( i po x-letech jsou díly na stolní počítače dostupné a levné na rozdíl od nedostupných dílů do notebooků)
 
5.      Výkonnost sestav
( nakonec ta nejdůležitější část … právě díky většímu prostoru a univerzálnosti se do osobních sestav dají použít nepoměrně výkonnější díly, ať jde o procesor, grafickou kartu a pevné disky a díky kvalitním chladícím metodám jde někdy dokonce o tišší sestavu než u notebooku )
 
6.      Záruka a kvalita
( tím, že se počítače většinou připravují přímo u prodejců lze většinou počítat s kvalitnějším zpracováním, fyzickou kontrolu funkčnosti a kvalitním testováním, zásadně větší zárukou .. 36-60 měsíců, větší zodpovědností při řešení reklamací a především zásadně rychlejším řešením případných reklamací .. protože stačí dostupný díl vyměnit okamžitě a není nutné na řešení výrobce )
 
7.      Mobilita
( v neposlední řadě lze v dnešní době uzpůsobit počítačové sestavy tak, aby byly tak mobilní jako je notebook a to i při zachování uváděné zásadně větší výkonnosti )
 
Již 20 let pro Vás vyrábíme, kompletujeme a servisujeme počítačové sestavy LSC. Díky této dlouholeté zkušenosti jsou naše počítače velice kvalitní a jako potvrzení této kvality k naším sestavám nabízíme :
 
Záruční dobu všech PC LSC sestav 3 roky ( PC ) nebo 5 let  ( PROFI PC a SERVERy )
Výměna dílů nejpozději do 3 dnů
Neplombování počítačových sestav - věříme Vám a tudíž jsme schopni řešit výměnu samostatných dílů z LSC sestav
Využívání velice kvalitních značkových dílů ( ASUS, GIGABYTE, INTEL, AMD, WD, GAINWARD, LG, AIREN a další )
Vždy vyšší výkonnost než konkurence a to díky propracovanému systému nastavení a kontroly vytvořeních sestav ( rozdíl až 15 procent ve výkonu ve Váš prospěch )

Dále je součástí všech PC LSC sestav kompletní řešení softwaru. Právě z důvodu prodeje nekvalitních sestav s nulovým či nekvalitních softwarem je Česká Republika na nepříjemném 75 místě v počtu počítačové kriminality z všech zemí na světě. S našimi sestavami se Vám toto pravděpodobně nestane, protože součástí našich PC LSC sestav je vždy kompletní dodávka aplikačních programů a uživatelských utilit.
 
 
 
 
 
 
 
Kvalita značky je podpořena dalšími ZDARMA činnostmi při nákupu PC LSC sestav :
 
 V ceně je dovoz na místo instalace
V ceně je instalace základních uživatelských aplikací ( OS-Windows, aktualizace, openoffice, další aplikace )
Instalace bezpečnostních programů ( antiviry, antispyware,spamfiltry atd. )
V ceně je instalace tiskáren a jiných periférií
Součástí ceny je také ne zcela standardní MIGRACE dat ( tzn. přehrání a zprovoznění dat z Vašich předchozích PC )
V ceně je základní zaškolení obsluhy či uživatelů.
 
Samozřejmě Vám při výběru Vaší optimální sestavy vždy rádi a zdarma pomůžeme. Naším hlavním cílem je ,aby vybraná PC LSC sestava plně splnila Vaše požadavky a neměli jsme pocit marné koupě. Pro tyto účely nabízíme výjmečnou bezplatnou službu a to možnost výměny PC LSC sestavy do 14 dní od koupě za sestavu jinou lépe vyhovující Vašim požadavkům, v případě, že nebyly splněny. Tou službou se snažíme jasně prezentovat naši vůli za splněních všech Vašich požadavků po kvalitní výpočetní technice.
 
Samozřejmě v rámci kompletních domácích či kancelářských instalací nabízíme možnost analýzy a návrhu Vaší IT infrastruktury ( návrh počítačové sítě, řešení hardwarového či softwarového zabezpečení, řešení bezpečného připojení k internetu atd. ).

Pokud vás zaujala naše nabídka PC LSC sestav či doprovodných služeb, kontaktujte nás pro další informace.